OKÄND KONSTNÄR. Kopia efter Bruno Liljefors, motiv av rovfåglar, olja på duk.

148415. OKÄND KONSTNÄR. Kopia efter Bruno Liljefors, motiv av rovfåglar, olja på duk.

Ca 82 x 106 cm.

Slitage, färgbortfall, krackelyrer, skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 82 x 106 cm.

Antal besök: 4 926