GOLVLAMPA, trearmad med skärmar, 1940/50-tal.

148401. GOLVLAMPA, trearmad med skärmar, 1940/50-tal.

Höjd ca. 140 cm.

Bruksslitage. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 140 cm.

Antal besök: 4 403