BRIO TRÄLEKSAKER (5) och BRIO PLASTTÅG elektriskt (6).

148393. BRIO TRÄLEKSAKER (5) och BRIO PLASTTÅG elektriskt (6).

Ankfamilj, mindre tågset om 4 st, bomvev, större tågvagn, skallra.
Tågset 3 delar, elektriskt, med fjärrkontroll.

"NOTERA ATT FÖREMÅLEN FINNS PLACERADE I HÄSSLEHOLM".

Hårt bruksslitage på träleksakerna, defekter.
Plasttåget i bruksskick, ej funktionsgaranti.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 503