148393. BRIO TRÄLEKSAKER (5) och BRIO PLASTTÅG elektriskt (6).
Ankfamilj, mindre tågset om 4 st, bomvev, större tågvagn, skallra.
Tågset 3 delar, elektriskt, med fjärrkontroll.
"NOTERA ATT FÖREMÅLEN FINNS PLACERADE I HÄSSLEHOLM".
Hårt bruksslitage på träleksakerna, defekter.
Plasttåget i bruksskick, ej funktionsgaranti.