KARMSTOL, Thonet-typ, 1900 talets början.

148379. KARMSTOL, Thonet-typ, 1900 talets början.

bonat lövträ.

Repor/bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

bonat lövträ.

Repor/bruksslitage.

Antal besök: 1 705