HÖGTALARE, 2 st, "Wizard", Wijk Acoustics Helsingborg, 1900-talets slut.

148326. HÖGTALARE, 2 st, "Wizard", Wijk Acoustics Helsingborg, 1900-talets slut.

Höjd ca 112 cm.

Repor, kablage saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 112 cm.

Repor, kablage saknas.

Antal besök: 5 898