Coca cola flaskställ 70-tal.

Coca cola flaskställ 70-tal.
1483093. Coca cola flaskställ 70-tal.

ställ i plåt inkl 6 flaskor, mått ställ 20,5 x 13,5 cm.

ytslitage, smärre repor och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 420