SOFFBORD, 1950/1960-tal.

SOFFBORD, 1950/1960-tal.
148304. SOFFBORD, 1950/1960-tal.

Teak. Rektangulärt. Längd 160 cm, bredd 60 cm, höjd 54 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 767