PARTI PORSLIN, 4 delar, porslin, Kina o Japan, 1700/1800-tal.

148254. PARTI PORSLIN, 4 delar, porslin, Kina o Japan, 1700/1800-tal.

2 kannor, lockurna samt skål. Imaridekor samt dekor i underglasyrblått. Höjd 6-29 cm.

Skador samt spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador samt spricka.

Antal besök: 613