THORVALD RYGAARD. Segelfartyg till havs. Olja på duk. Signerad T.Rygård 1917.

148227. THORVALD RYGAARD. Segelfartyg till havs. Olja på duk. Signerad T.Rygård 1917.

55 x 87 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

55 x 87 cm.

Antal besök: 2 199