INGRID HERRLIN. skulptur, stengods, korg med 33 äpplen och 2 päron, signerad I. Herrlin.

148222. INGRID HERRLIN. skulptur, stengods, korg med 33 äpplen och 2 päron, signerad I. Herrlin.

korgens diameter 30 cm.

smärre nagg på korgen.

Gör en kostnadsfri värdering!

korgens diameter 30 cm.

smärre nagg på korgen.

Antal besök: 3 334