ARNOLD LINDBLOM. Motiv med segelbåtar till havs. Olja på duk. Signerad och daterad 1974.

148219. ARNOLD LINDBLOM. Motiv med segelbåtar till havs. Olja på duk. Signerad och daterad 1974.

45 x 55 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

45 x 55 cm.

Antal besök: 759