METALL OCH TRÄFÖREMÅL, 5 delar, 1900-tal.

148155. METALL OCH TRÄFÖREMÅL, 5 delar, 1900-tal.

Ljusstake, nysilver, gustaviansk stil, CG Hallberg, höjd ca 27 cm. Nötknäckare, sign o dat. RS 1944 mm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 413