VETTAR, 2 st, 1900-tal.

VETTAR, 2 st, 1900-tal.
148137. VETTAR, 2 st, 1900-tal.

Längd 37-38 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 37-38 cm.

Slitage och skador.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 486