STATY, "Tjur", 1900-talets sista del, Italien.

148103. STATY, "Tjur", 1900-talets sista del, Italien.

Ljust porslin på sockel
Längd 56 cm höjd 41 cm.

smärre åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ljust porslin på sockel
Längd 56 cm höjd 41 cm.

smärre åldersslitage.

Antal besök: 836