STOLAR samt KISTA, allmoge, 17/1800-tal.

148049. STOLAR samt KISTA, allmoge, 17/1800-tal.

Stolar, höjd 82, sitthöjd 44.5 cm.
Kista, höjd 30.5 cm, längd 72 cm, djup 48 cm.

Maskstungna, skador, slitage, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 575