SKÄNK med SPEGEL, ek, jugend, tidigt 1900-talets första hälft.

148041. SKÄNK med SPEGEL, ek, jugend, tidigt 1900-talets första hälft.

Oval spegel med fasettslipat glas.
Höjd 125 cm, bredd 130 cm, djup ca. 50 cm.

Värme/vattenskador, fanerskador (framförallt på front samt skiva), repor. Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 5 208