GODISAUTOMAT, "Dubbelkola", 1900-talets mitt.

147994. GODISAUTOMAT, "Dubbelkola", 1900-talets mitt.

Myntinkast för 5-öringar
Höjd 45 cm.

Slitage och färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Myntinkast för 5-öringar
Höjd 45 cm.

Slitage och färgbortfall.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 157