SKÅLFAT MED HÄNKEL, majolika, Rörstrand.

147893. SKÅLFAT MED HÄNKEL, majolika, Rörstrand.

Längd ca 27 cm.

Slitage, krackelyrer, avslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 27 cm.

Slitage, krackelyrer, avslag.

Antal besök: 679