AUGUST HAGBORG (1852-1921). Ostronplockerskor. Olja på duk.

147872. AUGUST HAGBORG (1852-1921). Ostronplockerskor. Olja på duk.

Signerad Hagborg. 120 x 80 cm.

Smärre färgbortfall i marginaler.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 7 942