SNURRFÅTÖLJ I SKINN, med vippfunktion, 1970-tal.

147865. SNURRFÅTÖLJ I SKINN, med vippfunktion, 1970-tal.

Kromad metallställning/textil och svart skinn i dynor och armstöd. Rygghöjd 94 cm.

Bruksslitage, armstöden slitna med torrsprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 694