KANDELABRAR 1 par, för två ljus vardera, nysilver, CG Hallberg, 1930-tal.

147854. KANDELABRAR 1 par, för två ljus vardera, nysilver, CG Hallberg, 1930-tal.

Höjd ca 27,5 cm.

Slitage, smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 27,5 cm.

Slitage, smärre repor.

Antal besök: 841