SIDEBOARD, TV-BÄNK, 1900-talets andra hälft.

14784. SIDEBOARD, TV-BÄNK, 1900-talets andra hälft.

Nyckel finns, sideboardets längd 110, bredd 40, höjd 69,5 cm, tv-bänkens längd110 bredd 40, höjd 40 cm.

Slitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, fläckar.

Antal besök: 1 026