HÅRBORSTE, SPEGEL och KLÄDBORSTE, delvis silver, 1900-talets första kvartal.

147838. HÅRBORSTE, SPEGEL och KLÄDBORSTE, delvis silver, 1900-talets första kvartal.

Hårborste samt klädborste i silver och spegel i nysilver.

Bruksslitage, repor samt gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 236