SKÄNK, med tallrikshylla, jugend, tidigt 1900-tal.

14773. SKÄNK, med tallrikshylla, jugend, tidigt 1900-tal.

Blåmålat. Nyckel finns. Längd 105, bredd 43, höjd 164 cm.

Slitage och smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och smärre skador.

Antal besök: 1 124