RAPHAEL SANZIO. efter, "Madonna della seggiola", 1800-tal.

147727. RAPHAEL SANZIO. efter, "Madonna della seggiola", 1800-tal.

78x63.

Flertalet hål samt lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

78x63.

Flertalet hål samt lagningar.

Antal besök: 997