KAFFEKOPPAR, "Stina" Gefle.

KAFFEKOPPAR, "Stina" Gefle.
147696. KAFFEKOPPAR, "Stina" Gefle.

11 koppar och 12 fat.

en kopp med nagg, åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

11 koppar och 12 fat.

Antal besök: 3 721