PUMPGEVÄR, Excelent, 1950-tal.

1476829. PUMPGEVÄR, Excelent, 1950-tal.

Längd 100 cm.

En packning sliten, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 100 cm.

En packning sliten, slitage.

Antal besök: 2 247