SKÄNK, nyrenässan, sent 1800-tal.

147676. SKÄNK, nyrenässan, sent 1800-tal.

Furu. Längd 107, bredd 51, höjd 120 cm.

Slitageo, fläckar, skador, renoverad och kompletterad.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 745