VÄGGBOKHYLLA, jakaranda, 1960-tal.

147656. VÄGGBOKHYLLA, jakaranda, 1960-tal.

höjd 96, längd 188, djup 32 cm.

bruksslitage samt träskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

bruksslitage samt träskador.

Antal besök: 1 229