SÄNGKAMMARMÖBEL, 7 delar, rokokostil, 1900-talets andra hälft.

147638. SÄNGKAMMARMÖBEL, 7 delar, rokokostil, 1900-talets andra hälft.

Bestående av 2 st sängar, nattduksbord, spegel, byrå samt 2 st stolar. Byråns mått; längd 83, bredd 42, höjd 92 cm, nattduksbordets höjd 56, sängarnas bäddmått ca 192 x 90 cm, spegelns höjd 92 cm.

Slitage, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor, märken.

Antal besök: 1 295