MARCELLO FANTONI. vas, stengods, Italien, 1900-tal.

147635. MARCELLO FANTONI. vas, stengods, Italien, 1900-tal.

Glasyr i brunt, vitt och svart, signerad Fantoni Italy.
Höjd ca 14 cm.

2 nagg på sidan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 14 cm.

2 nagg på sidan.

Antal besök: 1 104