SVENOLOV EHRÉN. Stockholmsmotiv, 2 st, färgträsnitt, signerade och daterade -71.

14758. SVENOLOV EHRÉN. Stockholmsmotiv, 2 st, färgträsnitt, signerade och daterade -71.

Märkta Arkiv, ca 23 x 40 cm vardera.

Ej examinerade ur ram.

Svenolov Ehrén (1927–2004)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerade ur ram.

Svenolov Ehrén (1927–2004)

Antal besök: 2 123