MINIATYRER, 6 st, keramik, John Andersson, Höganäs.

147559. MINIATYRER, 6 st, keramik, John Andersson, Höganäs.

Höjd (från lägsta till högsta); 4-7 cm.

Smärre ytslitage. Brun vas med lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 160