SIGFRID BENGTSSON. "Vinterlanskap från Staffanstorp", olja på pannå, signerad Sigfrid Bengtsson.

147502. SIGFRID BENGTSSON. "Vinterlanskap från Staffanstorp", olja på pannå, signerad Sigfrid Bengtsson.

27 x 68 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

27 x 68 cm.

Antal besök: 1 282