Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Konst
Måleri
SIGFRID BENGTSSON. "Vinterlanskap från Staffanstorp", olja på pannå, signerad Sigfrid Bengtsson.
147502. SIGFRID BENGTSSON. "Vinterlanskap från Staffanstorp", olja på pannå, signerad Sigfrid Bengtsson.
27 x 68 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
27 x 68 cm.
Helsingborgs Auktionskammare
1 282