FÖNSTERBORD, nyrenässans, sent 1800-tal.

147496. FÖNSTERBORD, nyrenässans, sent 1800-tal.

Björk. Längd 76, bredd 40, höjd 74 cm.

Bruksslitage, skivan med fanerlagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 634