ALNMÅTT, daterad 1738.

ALNMÅTT, daterad 1738.
147490. ALNMÅTT, daterad 1738.

Dekorerad med växtrankor samt text "Christina Elisabet .../... 1738".
Längd ca 70,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 70,5 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 232