KAFFEKANNA, silver, svenska importstämplar, 1900-tal.

147487. KAFFEKANNA, silver, svenska importstämplar, 1900-tal.

Höjd ca 24 cm, total vikt ca 610g.

Slitage, bucklor, stukad fot.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, bucklor, stukad fot.

Antal besök: 774