HÖGANÄS miniatyr 9 stycken, sign JA.

147464. HÖGANÄS miniatyr 9 stycken, sign JA.

Höjd från 2 cm till 8 cm
Sign JA.

Bruksslitage en med litet nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd från 2 cm till 8 cm
Sign JA.

Frufällans Auktionshus
Antal besök: 981