LJUSSTAKAR, 1 par, mässing, 1800-tal.

14744. LJUSSTAKAR, 1 par, mässing, 1800-tal.

Märkta VMB N7, höjd 34,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkta VMB N7, höjd 34,5 cm.

Slitage.

Antal besök: 513