SPEGEL, Oscariansk, 1800-talets andra hälft.

147416. SPEGEL, Oscariansk, 1800-talets andra hälft.

Förgylld. Bronserad/förgylld. Längd 54, höjd 130 cm.

Slitage, bakstycket utbytt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, bakstycket utbytt.

Antal besök: 731