LOCKKAROTT, tenn, Gudmund Östling, (1762-1790), Vimmerby 1789.

147401. LOCKKAROTT, tenn, Gudmund Östling, (1762-1790), Vimmerby 1789.

Längd ca 30 cm.

Omfattande slitage och bucklor, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 30 cm.

Antal besök: 1 196