POKAL i silver, David Andersen, vikt 453 gram.

147379. POKAL i silver, David Andersen, vikt 453 gram.

Stämplad D-A, , 830 S, 7089 A. Gravering: "Direktör Lars Hüllert, för 5 års fremragende skandinavisk samarbeide a/s Eik & HHauskens maskinförretning". Höjd 18 cm.
Bruttovikt, fylld fot.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruttovikt, fylld fot.

Bruksslitage.

Antal besök: 783