Garpenhus Auktioner
Konst
Grafik
CARL OLOF PETERSEN. Oktoberfest i München. Träsnitt. Signerad och daterad 1911.
147335. CARL OLOF PETERSEN. Oktoberfest i München. Träsnitt. Signerad och daterad 1911.
23x24,5 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
23x24,5 cm.
Garpenhus Auktioner
1 031