CARL OLOF PETERSEN. Oktoberfest i München. Träsnitt. Signerad och daterad 1911.

147335. CARL OLOF PETERSEN. Oktoberfest i München. Träsnitt. Signerad och daterad 1911.

23x24,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

23x24,5 cm.

Antal besök: 1 176