SERVIS, 57 delar, Eschenbach Roswitha Bavaria, 1900-tal.

147334. SERVIS, 57 delar, Eschenbach Roswitha Bavaria, 1900-tal.

12 mattallrikar
12 djupa tallrikar
11 assietter
12 mellanstora tallrikar
1 såskanna
2 st djupa uppläggningsfat
2 st mindre uppläggnigngsfat
3 st mellanstora uppläggningsfat
1 st stort uppläggningsfat
1 st kanna.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 mattallrikar
12 djupa tallrikar
11 assietter
12 mellanstora tallrikar
1 såskanna
2 st djupa uppläggningsfat
2 st mindre uppläggnigngsfat
1 st stort uppläggningsfat
1 st kanna.

Slitage.

Antal besök: 4 823