J L RIDDARSPORRE. gouache, signerad och daterad 1916.

147288. J L RIDDARSPORRE. gouache, signerad och daterad 1916.

Sjölandskap med roddbåt. 17x35cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 3 704