ERNST BILLGREN OCH CARL JOHAN DE GEER. "Hets", Olja på pannå, signerad och stämplad.

147278. ERNST BILLGREN OCH CARL JOHAN DE GEER. "Hets", Olja på pannå, signerad och stämplad.

Hets: ett projekt i samarbete med Göteborgs filmfestival 1994. "Sjunde inseglet", landskapsbild, 42x61cm.

Repor, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor, slitage.

Antal besök: 1 867