147231. BESTICKSUPPSÄTTNING, ca 85 delar, silver, "Olga", mestadels GAB & C. G. Hallberg, 18&1900-tal.
Bestående av: 6 matgafflar, 12 bordsgafflar, 6+6 matknivar, 12 bordsknivar, 12 bordsskedar, 12 teskedar, 6 smörgåsknivar, 12 smörgåsgafflar, 1 såsslev
Total vikt ca 4080g.
Slitage, bucklor, gravyr.