MATSERVIS, 15 delar, Upsala-Ekeby KP Karlskrona samt SPECERIBURKAR 10 st, Trakonit.

14723. MATSERVIS, 15 delar, Upsala-Ekeby KP Karlskrona samt SPECERIBURKAR 10 st, Trakonit.

Matservis Upsala-Ekeby Karlskrona, dekor av fiskar, bestående av: 12 tallrikar, uppläggningsfat, såssnipa samt skål.
Speceriburkar 6 + 4 st. Trikonit, höjd 12 respektive 21 cm.

Skador/nagg samt slitage på speceriburkar. Bruksslitage på matservis.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 6 941