Matservis Upsala-Ekeby Karlskrona, dekor av fiskar, bestående av: 12 tallrikar, uppläggningsfat, såssnipa samt skål.
Speceriburkar 6 + 4 st. Trikonit, höjd 12 respektive 21 cm.
Skador/nagg samt slitage på speceriburkar. Bruksslitage på matservis.