FAT samt MUGG, silver, C G Hallberg samt Finland, 1927.

147214. FAT samt MUGG, silver, C G Hallberg samt Finland, 1927.

Fat med gravyr " Hans Ostermans Hederspris Droskägarnes Schackklubb 1927", C G Hallberg, Diameter 16 cm.
Mugg med gravyr "BM", Finland 1927, höjd 7 cm.

Vikt: 171 gram.

Slitage, bucklor, gravyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt: 171 gram.

Slitage, bucklor, gravyrer.

Antal besök: 798