CIGARRTÄNDARE MED ASKKOPP, metall, jugend, 1900-talets början.

147202. CIGARRTÄNDARE MED ASKKOPP, metall, jugend, 1900-talets början.

Dekor av bowlingspelare.
Stämplad "Metall".
Höjd 18 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dekor av bowlingspelare.
Stämplad "Metall".
Höjd 18 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 455